rezultaty GKSu | rezultaty wszystkich meczów
datamiejscemeczrezultat 
Kolejka 1.
1999-07-17WrocławPolar Wrocław - KSZO Ostrowiec Św.1 - 0 
1999-07-17KrakówHutnik Kraków - Hetman Zamość1 - 0 
1999-07-17IławaJeziorak Iława - Stal Stalowa Wola0 - 0 
1999-07-17Ruda ŚląskaGrunwald Ruda Śląska - KP Konin2 - 0 
1999-07-17KatowiceGKS Katowice - KS Myszków1 - 0 
1999-07-17KielceKorona Kielce - Śląsk Wrocław0 - 0 
1999-07-17OpocznoCeramika Opoczno - Ryan Odra Opole2 - 0 
1999-07-17SzczecinOdra Szczecin - RKS Fameg Radomsko0 - 0 
1999-07-17Nowy Dwór Maz.Świt Nowy Dwór Maz. - Lechia/Polonia Gdańsk0 - 1 
1999-07-17KietrzWłókniarz Kietrz - GKS Bełchatów0 - 0 
1999-07-17TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg - Polonia Bytom2 - 0 
1999-07-17CzęstochowaRaków Częstochowa - Górnik Łęczna0 - 1 
Kolejka 2.
1999-07-24RadomskoRKS Fameg Radomsko - Lechia/Polonia Gdańsk0 - 0 
1999-07-24BełchatówGKS Bełchatów - Polar Wrocław3 - 1 
1999-07-24ZamośćHetman Zamość - Świt Nowy Dwór Maz.1 - 0 
1999-07-24ŁęcznaGórnik Łęczna - Hutnik Kraków0 - 0 
1999-07-24OpoleRyan Odra Opole - Raków Częstochowa1 - 0 
1999-07-24WrocławŚląsk Wrocław - Ceramika Opoczno4 - 0 
1999-07-24BytomPolonia Bytom - Korona Kielce1 - 0 
1999-07-24KoninKP Konin - Siarka Tarnobrzeg1 - 0 
1999-07-24Ostrowiec Św.KSZO Ostrowiec Św. - Grunwald Ruda Śląska3 - 0 
1999-07-24MyszkówKS Myszków - Włókniarz Kietrz1 - 3 
1999-07-24Stalowa WolaStal Stalowa Wola - GKS Katowice0 - 0 
1999-07-24SzczecinOdra Szczecin - Jeziorak Iława1 - 0 
Kolejka 3.
1999-07-28IławaJeziorak Iława - RKS Fameg Radomsko1 - 0 
1999-07-28KatowiceGKS Katowice - Odra Szczecin6 - 2 
1999-07-28KietrzWłókniarz Kietrz - Stal Stalowa Wola4 - 1 
1999-07-28WrocławPolar Wrocław - KS Myszków2 - 1 
1999-07-28Ruda ŚląskaGrunwald Ruda Śląska - GKS Bełchatów0 - 0 
1999-07-28KielceKorona Kielce - KP Konin1 - 0 
1999-07-28TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg - KSZO Ostrowiec Św.1 - 1 
1999-07-28OpocznoCeramika Opoczno - Polonia Bytom5 - 0 
1999-07-28CzęstochowaRaków Częstochowa - Śląsk Wrocław1 - 3 
1999-07-28KrakówHutnik Kraków - Ryan Odra Opole4 - 0 
1999-08-04Nowy Dwór Maz.Świt Nowy Dwór Maz. - Górnik Łęczna1 - 5 
1999-07-28GdańskLechia/Polonia Gdańsk - Hetman Zamość0 - 1 
Kolejka 4.
1999-08-01RadomskoRKS Fameg Radomsko - Hetman Zamość1 - 0 
1999-07-31BełchatówGKS Bełchatów - Siarka Tarnobrzeg1 - 1 
1999-08-01ŁęcznaGórnik Łęczna - Lechia/Polonia Gdańsk5 - 0 
1999-08-01OpoleRyan Odra Opole - Świt Nowy Dwór Maz.4 - 1 
1999-08-01WrocławŚląsk Wrocław - Hutnik Kraków1 - 0 
1999-08-01BytomPolonia Bytom - Raków Częstochowa0 - 2 
1999-07-31KoninKP Konin - Ceramika Opoczno2 - 1 
1999-08-01Ostrowiec Św.KSZO Ostrowiec Św. - Korona Kielce0 - 0 
1999-08-01MyszkówKS Myszków - Grunwald Ruda Śląska2 - 3 
1999-08-01Stalowa WolaStal Stalowa Wola - Polar Wrocław2 - 1 
1999-07-31SzczecinOdra Szczecin - Włókniarz Kietrz1 - 1 
1999-07-31IławaJeziorak Iława - GKS Katowice1 - 0 
Kolejka 5.
1999-08-07Nowy Dwór Maz.Świt Nowy Dwór Maz. - Śląsk Wrocław0 - 1 
1999-08-07CzęstochowaRaków Częstochowa - KP Konin3 - 3 
1999-08-07OpocznoCeramika Opoczno - KSZO Ostrowiec Św.2 - 4 
1999-08-07TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg - KS Myszków2 - 0 
1999-08-07KrakówHutnik Kraków - Polonia Bytom0 - 2 
1999-08-07KatowiceGKS Katowice - RKS Fameg Radomsko4 - 2 
1999-08-07KietrzWłókniarz Kietrz - Jeziorak Iława1 - 0 
1999-08-07WrocławPolar Wrocław - Odra Szczecin0 - 2 
1999-08-07GdańskLechia/Polonia Gdańsk - Ryan Odra Opole3 - 1 
1999-08-07ZamośćHetman Zamość - Górnik Łęczna1 - 1 
1999-08-07KielceKorona Kielce - GKS Bełchatów0 - 5 
1999-08-07Ruda ŚląskaGrunwald Ruda Śląska - Stal Stalowa Wola1 - 1 
Kolejka 6.
1999-08-14KoninKP Konin - Hutnik Kraków0 - 1 
1999-08-14MyszkówKS Myszków - Korona Kielce1 - 0 
1999-08-14SzczecinOdra Szczecin - Grunwald Ruda Śląska1 - 0 
1999-08-14IławaJeziorak Iława - Polar Wrocław1 - 0 
1999-08-13OpoleRyan Odra Opole - Hetman Zamość2 - 0 
1999-08-14BytomPolonia Bytom - Świt Nowy Dwór Maz.1 - 1 
1999-08-14KatowiceGKS Katowice - Włókniarz Kietrz1 - 0 
1999-08-15Ostrowiec Św.KSZO Ostrowiec Św. - Raków Częstochowa2 - 1 
1999-08-14BełchatówGKS Bełchatów - Ceramika Opoczno1 - 0 
1999-08-14RadomskoRKS Fameg Radomsko - Górnik Łęczna0 - 1 
1999-08-15WrocławŚląsk Wrocław - Lechia/Polonia Gdańsk5 - 1 
1999-08-15Stalowa WolaStal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg2 - 2 
Kolejka 7.
1999-08-21ŁęcznaGórnik Łęczna - Ryan Odra Opole2 - 0 
1999-08-21KrakówHutnik Kraków - KSZO Ostrowiec Św.0 - 1 
1999-08-21KietrzWłókniarz Kietrz - RKS Fameg Radomsko4 - 0 
1999-08-21Ruda ŚląskaGrunwald Ruda Śląska - Jeziorak Iława3 - 0 
1999-08-21WrocławPolar Wrocław - GKS Katowice2 - 1 
1999-08-21ZamośćHetman Zamość - Śląsk Wrocław0 - 0 
1999-08-21KielceKorona Kielce - Stal Stalowa Wola1 - 3 
1999-08-21Nowy Dwór Maz.Świt Nowy Dwór Maz. - KP Konin2 - 0 
1999-08-21TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg - Odra Szczecin1 - 1 
1999-08-21OpocznoCeramika Opoczno - KS Myszków0 - 1 
1999-08-20GdańskLechia/Polonia Gdańsk - Polonia Bytom1 - 2 
1999-08-21CzęstochowaRaków Częstochowa - GKS Bełchatów0 - 2 
Kolejka 8.
1999-08-25KatowiceGKS Katowice - Grunwald Ruda Śląska2 - 1 
1999-08-25IławaJeziorak Iława - Siarka Tarnobrzeg1 - 0 
1999-08-25Ostrowiec Św.KSZO Ostrowiec Św. - Świt Nowy Dwór Maz.3 - 0 
1999-08-25WrocławŚląsk Wrocław - Górnik Łęczna3 - 1 
1999-08-25BełchatówGKS Bełchatów - Hutnik Kraków2 - 0 
1999-08-25KoninKP Konin - Lechia/Polonia Gdańsk1 - 1 
1999-08-25BytomPolonia Bytom - Hetman Zamość1 - 0 
1999-08-25MyszkówKS Myszków - Raków Częstochowa0 - 1 
1999-08-25Stalowa WolaStal Stalowa Wola - Ceramika Opoczno1 - 2 
1999-08-25SzczecinOdra Szczecin - Korona Kielce2 - 0 
1999-08-25KietrzWłókniarz Kietrz - Polar Wrocław2 - 1 
1999-09-08RadomskoRKS Fameg Radomsko - Ryan Odra Opole3 - 0 
Kolejka 9.
1999-08-28OpoleRyan Odra Opole - Śląsk Wrocław0 - 0 
1999-08-28ŁęcznaGórnik Łęczna - Polonia Bytom1 - 0 
1999-08-28KrakówHutnik Kraków - KS Myszków1 - 1 
1999-08-28Nowy Dwór Maz.Świt Nowy Dwór Maz. - GKS Bełchatów0 - 2 
1999-08-28CzęstochowaRaków Częstochowa - Stal Stalowa Wola6 - 0 
1999-08-28Ruda ŚląskaGrunwald Ruda Śląska - Włókniarz Kietrz1 - 1 
1999-08-28TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg - GKS Katowice0 - 0 
1999-08-28OpocznoCeramika Opoczno - Odra Szczecin2 - 0 
1999-08-28KielceKorona Kielce - Jeziorak Iława3 - 0 
1999-08-28GdańskLechia/Polonia Gdańsk - KSZO Ostrowiec Św.1 - 1 
1999-08-28WrocławPolar Wrocław - RKS Fameg Radomsko2 - 0 
1999-08-29ZamośćHetman Zamość - KP Konin0 - 0 
Kolejka 10.
1999-09-01RadomskoRKS Fameg Radomsko - Śląsk Wrocław0 - 3 
1999-09-01BytomPolonia Bytom - Ryan Odra Opole0 - 0 
1999-09-01KatowiceGKS Katowice - Korona Kielce3 - 0 
1999-09-01KoninKP Konin - Górnik Łęczna1 - 3 
1999-09-01Ostrowiec Św.KSZO Ostrowiec Św. - Hetman Zamość0 - 1 
1999-09-01Stalowa WolaStal Stalowa Wola - Hutnik Kraków1 - 0 
1999-09-01IławaJeziorak Iława - Ceramika Opoczno0 - 1 
1999-09-01KietrzWłókniarz Kietrz - Siarka Tarnobrzeg1 - 0 
1999-09-01BełchatówGKS Bełchatów - Lechia/Polonia Gdańsk3 - 1 
1999-09-01WrocławPolar Wrocław - Grunwald Ruda Śląska2 - 0 
1999-09-01MyszkówKS Myszków - Świt Nowy Dwór Maz.0 - 0 
1999-09-01SzczecinOdra Szczecin - Raków Częstochowa0 - 0 
Kolejka 11.
1999-09-04TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg - Polar Wrocław3 - 1 
1999-09-04KielceKorona Kielce - Włókniarz Kietrz2 - 1 
1999-09-04KrakówHutnik Kraków - Odra Szczecin1 - 0 
1999-09-04GdańskLechia/Polonia Gdańsk - KS Myszków1 - 1 
1999-09-04Ruda ŚląskaGrunwald Ruda Śląska - RKS Fameg Radomsko1 - 3 
1999-09-04OpocznoCeramika Opoczno - GKS Katowice1 - 2 
1999-09-05CzęstochowaRaków Częstochowa - Jeziorak Iława1 - 0 
1999-09-05ŁęcznaGórnik Łęczna - KSZO Ostrowiec Św.3 - 1 
1999-09-05WrocławŚląsk Wrocław - Polonia Bytom1 - 0 
1999-09-05ZamośćHetman Zamość - GKS Bełchatów0 - 0 
1999-09-05OpoleRyan Odra Opole - KP Konin2 - 1 
1999-09-07Nowy Dwór Maz.Świt Nowy Dwór Maz. - Stal Stalowa Wola0 - 1 
Kolejka 12.
1999-09-11RadomskoRKS Fameg Radomsko - Polonia Bytom2 - 0 
1999-09-11BełchatówGKS Bełchatów - Górnik Łęczna2 - 0 
1999-09-11KoninKP Konin - Śląsk Wrocław0 - 0 
1999-09-11Ostrowiec Św.KSZO Ostrowiec Św. - Ryan Odra Opole0 - 1 
1999-09-11SzczecinOdra Szczecin - Świt Nowy Dwór Maz.1 - 0 
1999-09-11IławaJeziorak Iława - Hutnik Kraków0 - 0 
1999-09-11MyszkówKS Myszków - Hetman Zamość3 - 2 
1999-09-11Stalowa WolaStal Stalowa Wola - Lechia/Polonia Gdańsk2 - 0 
1999-09-11KietrzWłókniarz Kietrz - Ceramika Opoczno0 - 0 
1999-09-11WrocławPolar Wrocław - Korona Kielce1 - 0 
1999-09-11KatowiceGKS Katowice - Raków Częstochowa4 - 3 
1999-09-11Ruda ŚląskaGrunwald Ruda Śląska - Siarka Tarnobrzeg1 - 0 
Kolejka 13.
1999-09-18OpoleRyan Odra Opole - GKS Bełchatów1 - 1 
1999-09-18WrocławŚląsk Wrocław - KSZO Ostrowiec Św.0 - 1 
1999-09-18CzęstochowaRaków Częstochowa - Włókniarz Kietrz1 - 3 
1999-09-18KrakówHutnik Kraków - GKS Katowice0 - 1 
1999-09-18ŁęcznaGórnik Łęczna - KS Myszków1 - 0 
1999-09-18TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg - RKS Fameg Radomsko1 - 0 
1999-09-18OpocznoCeramika Opoczno - Polar Wrocław1 - 0 
1999-09-18GdańskLechia/Polonia Gdańsk - Odra Szczecin2 - 0 
1999-09-18Nowy Dwór Maz.Świt Nowy Dwór Maz. - Jeziorak Iława1 - 1 
1999-09-18KielceKorona Kielce - Grunwald Ruda Śląska2 - 1 
1999-09-18BytomPolonia Bytom - KP Konin2 - 1 
1999-09-18ZamośćHetman Zamość - Stal Stalowa Wola1 - 1 
Kolejka 14.
1999-09-22TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg - Korona Kielce1 - 1 
1999-09-22BełchatówGKS Bełchatów - Śląsk Wrocław1 - 0 
1999-09-22Ruda ŚląskaGrunwald Ruda Śląska - Ceramika Opoczno2 - 2 
1999-09-22IławaJeziorak Iława - Lechia/Polonia Gdańsk1 - 2 
1999-09-22MyszkówKS Myszków - Ryan Odra Opole1 - 1 
1999-09-22WrocławPolar Wrocław - Raków Częstochowa0 - 1 
1999-09-22RadomskoRKS Fameg Radomsko - KP Konin3 - 0 
1999-09-22Stalowa WolaStal Stalowa Wola - Górnik Łęczna1 - 1 
1999-09-22KietrzWłókniarz Kietrz - Hutnik Kraków2 - 1 
1999-09-22SzczecinOdra Szczecin - Hetman Zamość2 - 1 
1999-09-22KatowiceGKS Katowice - Świt Nowy Dwór Maz.1 - 0 
1999-09-29Ostrowiec Św.KSZO Ostrowiec Św. - Polonia Bytom1 - 1 
Kolejka 15.
1999-09-25KielceKorona Kielce - RKS Fameg Radomsko0 - 4 
1999-09-25OpocznoCeramika Opoczno - Siarka Tarnobrzeg5 - 0 
1999-09-25GdańskLechia/Polonia Gdańsk - GKS Katowice1 - 0 
1999-09-25KrakówHutnik Kraków - Polar Wrocław4 - 1 
1999-09-25CzęstochowaRaków Częstochowa - Grunwald Ruda Śląska0 - 1 
1999-09-26WrocławŚląsk Wrocław - KS Myszków2 - 1 
1999-09-26OpoleRyan Odra Opole - Stal Stalowa Wola1 - 1 
1999-09-26ZamośćHetman Zamość - Jeziorak Iława0 - 1 
1999-09-25KoninKP Konin - KSZO Ostrowiec Św.0 - 0 
1999-09-25ŁęcznaGórnik Łęczna - Odra Szczecin6 - 0 
1999-09-25Nowy Dwór Maz.Świt Nowy Dwór Maz. - Włókniarz Kietrz1 - 1 
1999-09-25BytomPolonia Bytom - GKS Bełchatów0 - 1 
Kolejka 16.
1999-10-02BełchatówGKS Bełchatów - KP Konin3 - 0 
1999-10-02Stalowa WolaStal Stalowa Wola - Śląsk Wrocław0 - 0 
1999-10-02RadomskoRKS Fameg Radomsko - KSZO Ostrowiec Św.2 - 0 
1999-10-02IławaJeziorak Iława - Górnik Łęczna1 - 3 
1999-10-02KietrzWłókniarz Kietrz - Lechia/Polonia Gdańsk5 - 0 
1999-10-02SzczecinOdra Szczecin - Ryan Odra Opole1 - 0 
1999-10-02Ruda ŚląskaGrunwald Ruda Śląska - Hutnik Kraków2 - 0 
1999-10-02MyszkówKS Myszków - Polonia Bytom1 - 0 
1999-10-02TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg - Raków Częstochowa1 - 1 
1999-10-02WrocławPolar Wrocław - Świt Nowy Dwór Maz.3 - 0 
1999-10-02KielceKorona Kielce - Ceramika Opoczno0 - 2 
1999-10-02KatowiceGKS Katowice - Hetman Zamość1 - 1 
Kolejka 17.
1999-10-06OpocznoCeramika Opoczno - RKS Fameg Radomsko0 - 1 
1999-10-06KrakówHutnik Kraków - Siarka Tarnobrzeg2 - 1 
1999-10-06ŁęcznaGórnik Łęczna - GKS Katowice1 - 1 
1999-10-06CzęstochowaRaków Częstochowa - Korona Kielce1 - 0 
1999-10-06Nowy Dwór Maz.Świt Nowy Dwór Maz. - Grunwald Ruda Śląska3 - 1 
1999-10-06GdańskLechia/Polonia Gdańsk - Polar Wrocław3 - 2 
1999-10-06KoninKP Konin - KS Myszków0 - 1 
1999-10-06OpoleRyan Odra Opole - Jeziorak Iława0 - 0 
1999-10-06ZamośćHetman Zamość - Włókniarz Kietrz1 - 2 
1999-10-06Ostrowiec Św.KSZO Ostrowiec Św. - GKS Bełchatów0 - 2 
1999-10-06WrocławŚląsk Wrocław - Odra Szczecin3 - 2 
1999-10-06BytomPolonia Bytom - Stal Stalowa Wola3 - 0 
Kolejka 18.
1999-10-09KietrzWłókniarz Kietrz - Górnik Łęczna2 - 1 
1999-10-09OpocznoCeramika Opoczno - Raków Częstochowa4 - 1 
1999-10-09Stalowa WolaStal Stalowa Wola - KP Konin2 - 1 
1999-10-10KatowiceGKS Katowice - Ryan Odra Opole2 - 0 
1999-10-09Ruda ŚląskaGrunwald Ruda Śląska - Lechia/Polonia Gdańsk2 - 0 
1999-10-10WrocławPolar Wrocław - Hetman Zamość1 - 0 
1999-10-09TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg - Świt Nowy Dwór Maz.2 - 4 
1999-10-10SzczecinOdra Szczecin - Polonia Bytom0 - 2 
1999-10-10RadomskoRKS Fameg Radomsko - GKS Bełchatów1 - 0 
1999-10-10IławaJeziorak Iława - Śląsk Wrocław0 - 0 
1999-10-10KielceKorona Kielce - Hutnik Kraków3 - 2 
1999-10-10MyszkówKS Myszków - KSZO Ostrowiec Św.2 - 1 
Kolejka 19.
1999-10-16BełchatówGKS Bełchatów - KS Myszków2 - 1 
1999-10-16CzęstochowaRaków Częstochowa - RKS Fameg Radomsko2 - 3 
1999-10-16BytomPolonia Bytom - Jeziorak Iława1 - 0 
1999-10-16ŁęcznaGórnik Łęczna - Polar Wrocław3 - 0 
1999-10-16ZamośćHetman Zamość - Grunwald Ruda Śląska2 - 0 
1999-10-16GdańskLechia/Polonia Gdańsk - Siarka Tarnobrzeg0 - 0 
1999-10-16Nowy Dwór Maz.Świt Nowy Dwór Maz. - Korona Kielce2 - 1 
1999-10-16KoninKP Konin - Odra Szczecin1 - 2 
1999-10-17Ostrowiec Św.KSZO Ostrowiec Św. - Stal Stalowa Wola2 - 3 
1999-10-16KrakówHutnik Kraków - Ceramika Opoczno1 - 1 
1999-10-17WrocławŚląsk Wrocław - GKS Katowice3 - 2 
1999-10-17OpoleRyan Odra Opole - Włókniarz Kietrz0 - 1 
Kolejka 20.
1999-10-23KietrzWłókniarz Kietrz - Śląsk Wrocław3 - 0 
1999-10-23RadomskoRKS Fameg Radomsko - KS Myszków3 - 1 
1999-10-23WrocławPolar Wrocław - Ryan Odra Opole0 - 0 
1999-10-23Ruda ŚląskaGrunwald Ruda Śląska - Górnik Łęczna0 - 1 
1999-10-23CzęstochowaRaków Częstochowa - Hutnik Kraków1 - 0 
1999-10-23IławaJeziorak Iława - KP Konin1 - 0 
1999-10-23TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg - Hetman Zamość0 - 1 
1999-10-24KatowiceGKS Katowice - Polonia Bytom1 - 0 
1999-10-23OpocznoCeramika Opoczno - Świt Nowy Dwór Maz.3 - 1 
1999-10-24KielceKorona Kielce - Lechia/Polonia Gdańsk1 - 1 
1999-10-24Stalowa WolaStal Stalowa Wola - GKS Bełchatów1 - 2 
1999-10-23SzczecinOdra Szczecin - KSZO Ostrowiec Św.0 - 0 
Kolejka 21.
1999-10-30BełchatówGKS Bełchatów - Odra Szczecin2 - 0 
1999-10-30MyszkówKS Myszków - Stal Stalowa Wola2 - 1 
1999-10-30ŁęcznaGórnik Łęczna - Siarka Tarnobrzeg3 - 0 
1999-10-30KoninKP Konin - GKS Katowice0 - 0 
1999-10-30KrakówHutnik Kraków - RKS Fameg Radomsko0 - 0 
1999-10-30ZamośćHetman Zamość - Korona Kielce1 - 1 
1999-10-30BytomPolonia Bytom - Włókniarz Kietrz3 - 1 
1999-10-30Ostrowiec Św.KSZO Ostrowiec Św. - Jeziorak Iława2 - 0 
1999-10-30GdańskLechia/Polonia Gdańsk - Ceramika Opoczno1 - 2 
1999-10-30WrocławŚląsk Wrocław - Polar Wrocław1 - 1 
1999-10-29OpoleRyan Odra Opole - Grunwald Ruda Śląska2 - 0 
1999-10-30Nowy Dwór Maz.Świt Nowy Dwór Maz. - Raków Częstochowa6 - 3 
Kolejka 22.
1999-11-06Ruda ŚląskaGrunwald Ruda Śląska - Śląsk Wrocław2 - 4 
1999-11-06KatowiceGKS Katowice - KSZO Ostrowiec Św.2 - 0 
1999-11-06RadomskoRKS Fameg Radomsko - Stal Stalowa Wola2 - 2 
1999-11-06KietrzWłókniarz Kietrz - KP Konin1 - 3 
1999-11-06WrocławPolar Wrocław - Polonia Bytom2 - 1 
1999-11-06TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg - Ryan Odra Opole0 - 2 
1999-11-06KrakówHutnik Kraków - Świt Nowy Dwór Maz.2 - 0 
1999-11-06SzczecinOdra Szczecin - KS Myszków0 - 0 
1999-11-06OpocznoCeramika Opoczno - Hetman Zamość4 - 1 
1999-11-07IławaJeziorak Iława - GKS Bełchatów1 - 1 
1999-11-07KielceKorona Kielce - Górnik Łęczna0 - 3 
1999-11-07CzęstochowaRaków Częstochowa - Lechia/Polonia Gdańsk1 - 1 
Kolejka 23.
1999-11-13BełchatówGKS Bełchatów - GKS Katowice0 - 0 
1999-11-13Nowy Dwór Maz.Świt Nowy Dwór Maz. - RKS Fameg Radomsko3 - 2 
1999-11-13ZamośćHetman Zamość - Raków Częstochowa1 - 2 
1999-11-13ŁęcznaGórnik Łęczna - Ceramika Opoczno2 - 0 
1999-11-13MyszkówKS Myszków - Jeziorak Iława1 - 0 
1999-11-13BytomPolonia Bytom - Grunwald Ruda Śląska0 - 0 
1999-11-13GdańskLechia/Polonia Gdańsk - Hutnik Kraków2 - 1 
1999-11-13OpoleRyan Odra Opole - Korona Kielce2 - 1 
1999-11-13Ostrowiec Św.KSZO Ostrowiec Św. - Włókniarz Kietrz1 - 0 
1999-11-13KoninKP Konin - Polar Wrocław1 - 0 
1999-11-13Stalowa WolaStal Stalowa Wola - Odra Szczecin0 - 0 
1999-11-14WrocławŚląsk Wrocław - Siarka Tarnobrzeg5 - 1 
Kolejka 24.
2000-03-04Ostrowiec Św.KSZO Ostrowiec Św. - Polar Wrocław1 - 1 
2000-03-05ZamośćHetman Zamość - Hutnik Kraków1 - 1 
2000-03-04Stalowa WolaStal Stalowa Wola - Jeziorak Iława2 - 1 
2000-03-04KoninKP Konin - Grunwald Ruda Śląska0 - 1 
2000-03-04MyszkówKS Myszków - GKS Katowice1 - 2 
2000-03-05WrocławŚląsk Wrocław - Korona Kielce7 - 0 
2000-03-04OpoleRyan Odra Opole - Ceramika Opoczno2 - 0 
2000-03-04RadomskoRKS Fameg Radomsko - Odra Szczecin3 - 0 
2000-03-04GdańskLechia/Polonia Gdańsk - Świt Nowy Dwór Maz.0 - 2 
2000-03-04BełchatówGKS Bełchatów - Włókniarz Kietrz3 - 0 
2000-03-04BytomPolonia Bytom - Siarka Tarnobrzeg1 - 0 
2000-03-04ŁęcznaGórnik Łęczna - Raków Częstochowa5 - 0 
Kolejka 25.
2000-03-11GdańskLechia/Polonia Gdańsk - RKS Fameg Radomsko2 - 0 
2000-03-11WrocławPolar Wrocław - GKS Bełchatów1 - 1 
2000-03-11Nowy Dwór Maz.Świt Nowy Dwór Maz. - Hetman Zamość4 - 1 
2000-03-11KrakówHutnik Kraków - Górnik Łęczna1 - 2 
2000-03-11CzęstochowaRaków Częstochowa - Ryan Odra Opole0 - 1 
2000-03-11OpocznoCeramika Opoczno - Śląsk Wrocław1 - 1 
2000-03-11KielceKorona Kielce - Polonia Bytom0 - 3 
2000-03-11TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg - KP Konin1 - 0 
2000-03-12Ruda ŚląskaGrunwald Ruda Śląska - KSZO Ostrowiec Św.2 - 2 
2000-03-11KietrzWłókniarz Kietrz - KS Myszków3 - 1 
2000-03-11KatowiceGKS Katowice - Stal Stalowa Wola2 - 0 
2000-03-12IławaJeziorak Iława - Odra Szczecin1 - 0 
Kolejka 26.
2000-03-15RadomskoRKS Fameg Radomsko - Jeziorak Iława2 - 0 
2000-03-15SzczecinOdra Szczecin - GKS Katowice0 - 1 
2000-03-15Stalowa WolaStal Stalowa Wola - Włókniarz Kietrz0 - 2 
2000-03-15MyszkówKS Myszków - Polar Wrocław3 - 2 
2000-03-15BełchatówGKS Bełchatów - Grunwald Ruda Śląska1 - 0 
2000-03-15KoninKP Konin - Korona Kielce1 - 1 
2000-03-15Ostrowiec Św.KSZO Ostrowiec Św. - Siarka Tarnobrzeg3 - 0 
2000-03-15BytomPolonia Bytom - Ceramika Opoczno2 - 0 
2000-03-15WrocławŚląsk Wrocław - Raków Częstochowa1 - 0 
2000-03-15OpoleRyan Odra Opole - Hutnik Kraków3 - 1 
2000-03-15ŁęcznaGórnik Łęczna - Świt Nowy Dwór Maz.3 - 1 
2000-03-15ZamośćHetman Zamość - Lechia/Polonia Gdańsk3 - 2 
Kolejka 27.
2000-03-19ZamośćHetman Zamość - RKS Fameg Radomsko0 - 2 
2000-03-18TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg - GKS Bełchatów1 - 1 
2000-03-18GdańskLechia/Polonia Gdańsk - Górnik Łęczna2 - 2 
2000-03-19Nowy Dwór Maz.Świt Nowy Dwór Maz. - Ryan Odra Opole4 - 1 
2000-03-18KrakówHutnik Kraków - Śląsk Wrocław3 - 1 
2000-03-18CzęstochowaRaków Częstochowa - Polonia Bytom0 - 2 
2000-03-18OpocznoCeramika Opoczno - KP Konin2 - 0 
2000-03-19KielceKorona Kielce - KSZO Ostrowiec Św.1 - 1 
2000-03-19Ruda ŚląskaGrunwald Ruda Śląska - KS Myszków1 - 4 
2000-03-18WrocławPolar Wrocław - Stal Stalowa Wola2 - 0 
2000-03-18KietrzWłókniarz Kietrz - Odra Szczecin0 - 0 
2000-03-19KatowiceGKS Katowice - Jeziorak Iława1 - 0 
Kolejka 28.
2000-03-26WrocławŚląsk Wrocław - Świt Nowy Dwór Maz.1 - 0 
2000-03-25KoninKP Konin - Raków Częstochowa0 - 2 
2000-03-25Ostrowiec Św.KSZO Ostrowiec Św. - Ceramika Opoczno1 - 0 
2000-03-25MyszkówKS Myszków - Siarka Tarnobrzeg0 - 1 
2000-03-25BytomPolonia Bytom - Hutnik Kraków1 - 1 
2000-03-25RadomskoRKS Fameg Radomsko - GKS Katowice0 - 0 
2000-03-25IławaJeziorak Iława - Włókniarz Kietrz0 - 1 
2000-03-25SzczecinOdra Szczecin - Polar Wrocław1 - 3 
2000-03-25OpoleRyan Odra Opole - Lechia/Polonia Gdańsk1 - 0 
2000-03-25ŁęcznaGórnik Łęczna - Hetman Zamość1 - 2 
2000-03-25BełchatówGKS Bełchatów - Korona Kielce4 - 1 
2000-03-25Stalowa WolaStal Stalowa Wola - Grunwald Ruda Śląska1 - 0 
Kolejka 29.
2000-03-29KrakówHutnik Kraków - KP Konin2 - 0 
2000-03-29KielceKorona Kielce - KS Myszków0 - 3 
2000-03-29Ruda ŚląskaGrunwald Ruda Śląska - Odra Szczecin4 - 0 
2000-03-29WrocławPolar Wrocław - Jeziorak Iława3 - 3 
2000-03-29ZamośćHetman Zamość - Ryan Odra Opole1 - 1 
2000-03-29Nowy Dwór Maz.Świt Nowy Dwór Maz. - Polonia Bytom2 - 0 
2000-03-29KietrzWłókniarz Kietrz - GKS Katowice0 - 1 
2000-03-29CzęstochowaRaków Częstochowa - KSZO Ostrowiec Św.0 - 3 
2000-03-29OpocznoCeramika Opoczno - GKS Bełchatów1 - 0 
2000-03-29ŁęcznaGórnik Łęczna - RKS Fameg Radomsko2 - 0 
2000-03-29GdańskLechia/Polonia Gdańsk - Śląsk Wrocław0 - 1 
2000-03-29TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola0 - 1 
Kolejka 30.
2000-04-01OpoleRyan Odra Opole - Górnik Łęczna0 - 1 
2000-04-02Ostrowiec Św.KSZO Ostrowiec Św. - Hutnik Kraków0 - 0 
2000-04-02RadomskoRKS Fameg Radomsko - Włókniarz Kietrz1 - 3 
2000-04-01IławaJeziorak Iława - Grunwald Ruda Śląska1 - 1 
2000-04-02KatowiceGKS Katowice - Polar Wrocław1 - 0 
2000-04-02WrocławŚląsk Wrocław - Hetman Zamość3 - 0 
2000-04-02Stalowa WolaStal Stalowa Wola - Korona Kielce2 - 0 
2000-04-01KoninKP Konin - Świt Nowy Dwór Maz.1 - 3 
2000-04-01SzczecinOdra Szczecin - Siarka Tarnobrzeg2 - 2 
2000-04-02MyszkówKS Myszków - Ceramika Opoczno0 - 0 
2000-04-01BytomPolonia Bytom - Lechia/Polonia Gdańsk1 - 1 
2000-04-01BełchatówGKS Bełchatów - Raków Częstochowa3 - 0 
Kolejka 31.
2000-04-09Ruda ŚląskaGrunwald Ruda Śląska - GKS Katowice1 - 2 
2000-04-08TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg - Jeziorak Iława1 - 0 
2000-04-08Nowy Dwór Maz.Świt Nowy Dwór Maz. - KSZO Ostrowiec Św.0 - 0 
2000-04-08ŁęcznaGórnik Łęczna - Śląsk Wrocław1 - 0 
2000-04-08KrakówHutnik Kraków - GKS Bełchatów1 - 4 
2000-04-08GdańskLechia/Polonia Gdańsk - KP Konin3 - 0w
2000-04-08ZamośćHetman Zamość - Polonia Bytom1 - 3 
2000-04-08CzęstochowaRaków Częstochowa - KS Myszków3 - 3 
2000-04-08OpocznoCeramika Opoczno - Stal Stalowa Wola1 - 1 
2000-04-08KielceKorona Kielce - Odra Szczecin1 - 1 
2000-04-08WrocławPolar Wrocław - Włókniarz Kietrz1 - 1 
2000-04-08OpoleRyan Odra Opole - RKS Fameg Radomsko2 - 2 
Kolejka 32.
2000-04-12WrocławŚląsk Wrocław - Ryan Odra Opole2 - 0 
2000-04-12BytomPolonia Bytom - Górnik Łęczna3 - 0 
2000-04-12MyszkówKS Myszków - Hutnik Kraków4 - 0 
2000-04-26BełchatówGKS Bełchatów - Świt Nowy Dwór Maz.0 - 0 
2000-04-12Stalowa WolaStal Stalowa Wola - Raków Częstochowa1 - 0 
2000-04-12KietrzWłókniarz Kietrz - Grunwald Ruda Śląska0 - 3 
2000-04-12KatowiceGKS Katowice - Siarka Tarnobrzeg2 - 2 
2000-04-12SzczecinOdra Szczecin - Ceramika Opoczno2 - 0 
2000-04-12IławaJeziorak Iława - Korona Kielce2 - 0 
2000-04-12Ostrowiec Św.KSZO Ostrowiec Św. - Lechia/Polonia Gdańsk1 - 0 
2000-04-26RadomskoRKS Fameg Radomsko - Polar Wrocław0 - 3 
2000-04-12KoninKP Konin - Hetman Zamość1 - 1 
Kolejka 33.
2000-04-15WrocławŚląsk Wrocław - RKS Fameg Radomsko1 - 0 
2000-04-15OpoleRyan Odra Opole - Polonia Bytom1 - 0 
2000-04-15KielceKorona Kielce - GKS Katowice0 - 2 
2000-04-15ŁęcznaGórnik Łęczna - Konin Bydgoszcz2 - 0 
2000-04-15ZamośćHetman Zamość - KSZO Ostrowiec Św.2 - 0 
2000-04-15KrakówHutnik Kraków - Stal Stalowa Wola4 - 1 
2000-04-15OpocznoCeramika Opoczno - Jeziorak Iława0 - 0 
2000-04-15TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg - Włókniarz Kietrz2 - 2 
2000-04-15GdańskLechia/Polonia Gdańsk - GKS Bełchatów0 - 0 
2000-04-15Ruda ŚląskaGrunwald Ruda Śląska - Polar Wrocław1 - 2 
2000-04-15Nowy Dwór Maz.Świt Nowy Dwór Maz. - KS Myszków4 - 2 
2000-04-15CzęstochowaRaków Częstochowa - Odra Szczecin2 - 1 
Kolejka 34.
2000-04-22WrocławPolar Wrocław - Siarka Tarnobrzeg2 - 1 
2000-04-22KietrzWłókniarz Kietrz - Korona Kielce3 - 1 
2000-04-21SzczecinOdra Szczecin - Hutnik Kraków0 - 0 
2000-04-22MyszkówKS Myszków - Lechia/Polonia Gdańsk1 - 1 
2000-04-22RadomskoRKS Fameg Radomsko - Grunwald Ruda Śląska6 - 1 
2000-04-22KatowiceGKS Katowice - Ceramika Opoczno2 - 1 
2000-04-22IławaJeziorak Iława - Raków Częstochowa2 - 0 
2000-04-22Ostrowiec Św.KSZO Ostrowiec Św. - Górnik Łęczna1 - 0 
2000-04-22BytomPolonia Bytom - Śląsk Wrocław0 - 1 
2000-04-22BełchatówGKS Bełchatów - Hetman Zamość1 - 0 
2000-04-21BydgoszczKonin Bydgoszcz - Ryan Odra Opole0 - 0 
2000-04-22Stalowa WolaStal Stalowa Wola - Świt Nowy Dwór Maz.0 - 1 
Kolejka 35.
2000-04-29BytomPolonia Bytom - RKS Fameg Radomsko0 - 0 
2000-04-29ŁęcznaGórnik Łęczna - GKS Bełchatów1 - 0 
2000-04-29WrocławŚląsk Wrocław - Konin Bydgoszcz3 - 0 
2000-04-28OpoleRyan Odra Opole - KSZO Ostrowiec Św.2 - 0 
2000-04-29Nowy Dwór Maz.Świt Nowy Dwór Maz. - Odra Szczecin2 - 2 
2000-04-29KrakówHutnik Kraków - Jeziorak Iława3 - 0 
2000-04-29ZamośćHetman Zamość - KS Myszków2 - 1 
2000-04-29GdańskLechia/Polonia Gdańsk - Stal Stalowa Wola2 - 0 
2000-04-29OpocznoCeramika Opoczno - Włókniarz Kietrz2 - 0 
2000-04-29KielceKorona Kielce - Polar Wrocław1 - 2 
2000-04-29CzęstochowaRaków Częstochowa - GKS Katowice0 - 1 
2000-04-29TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg - Grunwald Ruda Śląska1 - 0 
Kolejka 36.
2000-05-02BełchatówGKS Bełchatów - Ryan Odra Opole0 - 2 
2000-05-02Ostrowiec Św.KSZO Ostrowiec Św. - Śląsk Wrocław0 - 1 
2000-05-02KietrzWłókniarz Kietrz - Raków Częstochowa0 - 0 
2000-05-03KatowiceGKS Katowice - Hutnik Kraków2 - 0 
2000-05-02MyszkówKS Myszków - Górnik Łęczna3 - 1 
2000-05-17RadomskoRKS Fameg Radomsko - Siarka Tarnobrzeg6 - 1 
2000-05-02WrocławPolar Wrocław - Ceramika Opoczno0 - 0 
2000-05-02SzczecinOdra Szczecin - Lechia/Polonia Gdańsk0 - 1 
2000-05-02IławaJeziorak Iława - Świt Nowy Dwór Maz.0 - 0 
2000-05-02Ruda ŚląskaGrunwald Ruda Śląska - Korona Kielce4 - 1 
2000-05-02BydgoszczKonin Bydgoszcz - Polonia Bytom0 - 1 
2000-05-02Stalowa WolaStal Stalowa Wola - Hetman Zamość1 - 1 
Kolejka 37.
2000-05-06KielceKorona Kielce - Siarka Tarnobrzeg0 - 3w
2000-05-07WrocławŚląsk Wrocław - GKS Bełchatów3 - 2 
2000-05-06OpocznoCeramika Opoczno - Grunwald Ruda Śląska3 - 0 
2000-05-06GdańskLechia/Polonia Gdańsk - Jeziorak Iława5 - 3 
2000-05-06OpoleRyan Odra Opole - KS Myszków2 - 1 
2000-05-06CzęstochowaRaków Częstochowa - Polar Wrocław1 - 3 
2000-05-06BydgoszczKonin Bydgoszcz - RKS Fameg Radomsko0 - 2 
2000-05-07ŁęcznaGórnik Łęczna - Stal Stalowa Wola3 - 0 
2000-05-06KrakówHutnik Kraków - Włókniarz Kietrz0 - 0 
2000-05-06ZamośćHetman Zamość - Odra Szczecin3 - 0 
2000-05-06Nowy Dwór Maz.Świt Nowy Dwór Maz. - GKS Katowice0 - 1 
2000-05-06BytomPolonia Bytom - KSZO Ostrowiec Św.2 - 1 
Kolejka 38.
2000-05-13RadomskoRKS Fameg Radomsko - Korona Kielce7 - 1 
2000-05-13TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg - Ceramika Opoczno1 - 0 
2000-05-13KatowiceGKS Katowice - Lechia/Polonia Gdańsk2 - 0 
2000-05-13WrocławPolar Wrocław - Hutnik Kraków0 - 0 
2000-05-13Ruda ŚląskaGrunwald Ruda Śląska - Raków Częstochowa0 - 0 
2000-05-13MyszkówKS Myszków - Śląsk Wrocław1 - 3 
2000-05-13Stalowa WolaStal Stalowa Wola - Ryan Odra Opole1 - 0 
2000-05-13IławaJeziorak Iława - Hetman Zamość1 - 2 
2000-05-13Ostrowiec Św.KSZO Ostrowiec Św. - Konin Bydgoszcz2 - 0 
2000-05-13SzczecinOdra Szczecin - Górnik Łęczna0 - 1 
2000-05-13KietrzWłókniarz Kietrz - Świt Nowy Dwór Maz.0 - 1 
2000-05-13BełchatówGKS Bełchatów - Polonia Bytom2 - 1 
Kolejka 39.
2000-05-20BydgoszczKonin Bydgoszcz - GKS Bełchatów0 - 2 
2000-05-20WrocławŚląsk Wrocław - Stal Stalowa Wola7 - 2 
2000-05-20Ostrowiec Św.KSZO Ostrowiec Św. - RKS Fameg Radomsko0 - 0 
2000-05-20ŁęcznaGórnik Łęczna - Jeziorak Iława1 - 1 
2000-05-20GdańskLechia/Polonia Gdańsk - Włókniarz Kietrz2 - 1 
2000-05-20OpoleRyan Odra Opole - Odra Szczecin3 - 1 
2000-05-20KrakówHutnik Kraków - Grunwald Ruda Śląska2 - 1 
2000-05-20BytomPolonia Bytom - KS Myszków1 - 2 
2000-05-20CzęstochowaRaków Częstochowa - Siarka Tarnobrzeg1 - 3 
2000-05-20Nowy Dwór Maz.Świt Nowy Dwór Maz. - Polar Wrocław1 - 1 
2000-05-20OpocznoCeramika Opoczno - Korona Kielce1 - 2 
2000-05-20ZamośćHetman Zamość - GKS Katowice1 - 1 
Kolejka 40.
2000-05-24RadomskoRKS Fameg Radomsko - Ceramika Opoczno1 - 0 
2000-05-24TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg - Hutnik Kraków2 - 1 
2000-05-24KatowiceGKS Katowice - Górnik Łęczna1 - 0 
2000-05-24KielceKorona Kielce - Raków Częstochowa1 - 0 
2000-05-24Ruda ŚląskaGrunwald Ruda Śląska - Świt Nowy Dwór Maz.2 - 2 
2000-05-24WrocławPolar Wrocław - Lechia/Polonia Gdańsk2 - 0 
2000-05-24MyszkówKS Myszków - Konin Bydgoszcz3 - 0w
2000-05-24IławaJeziorak Iława - Ryan Odra Opole2 - 0 
2000-05-24KietrzWłókniarz Kietrz - Hetman Zamość4 - 1 
2000-05-24BełchatówGKS Bełchatów - KSZO Ostrowiec Św.3 - 0 
2000-05-24SzczecinOdra Szczecin - Śląsk Wrocław1 - 1 
2000-05-24Stalowa WolaStal Stalowa Wola - Polonia Bytom1 - 0 
Kolejka 41.
2000-05-27ŁęcznaGórnik Łęczna - Włókniarz Kietrz3 - 1 
2000-05-27CzęstochowaRaków Częstochowa - Ceramika Opoczno0 - 1 
2000-05-27BydgoszczKonin Bydgoszcz - Stal Stalowa Wola1 - 4 
2000-05-27OpoleRyan Odra Opole - GKS Katowice0 - 1 
2000-05-27GdańskLechia/Polonia Gdańsk - Grunwald Ruda Śląska2 - 1 
2000-05-27ZamośćHetman Zamość - Polar Wrocław4 - 0 
2000-05-27Nowy Dwór Maz.Świt Nowy Dwór Maz. - Siarka Tarnobrzeg1 - 1 
2000-05-27BytomPolonia Bytom - Odra Szczecin2 - 1 
2000-05-27BełchatówGKS Bełchatów - RKS Fameg Radomsko2 - 1 
2000-05-27WrocławŚląsk Wrocław - Jeziorak Iława1 - 0 
2000-05-27KrakówHutnik Kraków - Korona Kielce4 - 1 
2000-05-27Ostrowiec Św.KSZO Ostrowiec Św. - KS Myszków2 - 1 
Kolejka 42.
2000-06-03MyszkówKS Myszków - GKS Bełchatów1 - 1 
2000-06-03RadomskoRKS Fameg Radomsko - Raków Częstochowa2 - 1 
2000-06-03IławaJeziorak Iława - Polonia Bytom0 - 0 
2000-06-03WrocławPolar Wrocław - Górnik Łęczna1 - 2 
2000-06-03Ruda ŚląskaGrunwald Ruda Śląska - Hetman Zamość0 - 1 
2000-06-03TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg - Lechia/Polonia Gdańsk2 - 1 
2000-06-03KielceKorona Kielce - Świt Nowy Dwór Maz.0 - 6 
2000-06-03SzczecinOdra Szczecin - Konin Bydgoszcz1 - 1 
2000-06-03Stalowa WolaStal Stalowa Wola - KSZO Ostrowiec Św.2 - 1 
2000-05-31OpocznoCeramika Opoczno - Hutnik Kraków4 - 2 
2000-06-03KatowiceGKS Katowice - Śląsk Wrocław0 - 0 
2000-06-03KietrzWłókniarz Kietrz - Ryan Odra Opole2 - 0 
Kolejka 43.
2000-06-07WrocławŚląsk Wrocław - Włókniarz Kietrz1 - 0 
2000-06-07MyszkówKS Myszków - RKS Fameg Radomsko3 - 2 
2000-06-07OpoleRyan Odra Opole - Polar Wrocław0 - 0 
2000-06-07ŁęcznaGórnik Łęczna - Grunwald Ruda Śląska2 - 1 
2000-06-07KrakówHutnik Kraków - Raków Częstochowa4 - 3 
2000-06-07BydgoszczKonin Bydgoszcz - Jeziorak Iława2 - 0 
2000-06-07ZamośćHetman Zamość - Siarka Tarnobrzeg2 - 1 
2000-06-07BytomPolonia Bytom - GKS Katowice1 - 1 
2000-06-07Nowy Dwór Maz.Świt Nowy Dwór Maz. - Ceramika Opoczno0 - 2 
2000-06-07GdańskLechia/Polonia Gdańsk - Korona Kielce2 - 0 
2000-06-07BełchatówGKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola3 - 0 
2000-06-07Ostrowiec Św.KSZO Ostrowiec Św. - Odra Szczecin3 - 0 
Kolejka 44.
2000-06-10SzczecinOdra Szczecin - GKS Bełchatów0 - 0 
2000-06-10Stalowa WolaStal Stalowa Wola - KS Myszków5 - 0 
2000-06-10TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg - Górnik Łęczna2 - 2 
2000-06-10KatowiceGKS Katowice - Konin Bydgoszcz4 - 0 
2000-06-10RadomskoRKS Fameg Radomsko - Hutnik Kraków0 - 1 
2000-06-10KielceKorona Kielce - Hetman Zamość0 - 5 
2000-06-10KietrzWłókniarz Kietrz - Polonia Bytom1 - 0 
2000-06-10IławaJeziorak Iława - KSZO Ostrowiec Św.2 - 1 
2000-06-10OpocznoCeramika Opoczno - Lechia/Polonia Gdańsk1 - 1 
2000-06-10WrocławPolar Wrocław - Śląsk Wrocław1 - 4 
2000-06-10Ruda ŚląskaGrunwald Ruda Śląska - Ryan Odra Opole4 - 0 
2000-06-10CzęstochowaRaków Częstochowa - Świt Nowy Dwór Maz.1 - 2 
Kolejka 45.
2000-06-17WrocławŚląsk Wrocław - Grunwald Ruda Śląska4 - 0 
2000-06-17Ostrowiec Św.KSZO Ostrowiec Św. - GKS Katowice1 - 2 
2000-06-17Stalowa WolaStal Stalowa Wola - RKS Fameg Radomsko2 - 1 
2000-06-17BydgoszczKonin Bydgoszcz - Włókniarz Kietrz0 - 0 
2000-06-17BytomPolonia Bytom - Polar Wrocław0 - 2 
2000-06-17OpoleRyan Odra Opole - Siarka Tarnobrzeg3 - 1 
2000-06-17Nowy Dwór Maz.Świt Nowy Dwór Maz. - Hutnik Kraków1 - 1 
2000-06-17MyszkówKS Myszków - Odra Szczecin4 - 0 
2000-06-17ZamośćHetman Zamość - Ceramika Opoczno3 - 2 
2000-06-17BełchatówGKS Bełchatów - Jeziorak Iława2 - 0 
2000-06-17ŁęcznaGórnik Łęczna - Korona Kielce2 - 0 
2000-06-17GdańskLechia/Polonia Gdańsk - Raków Częstochowa4 - 1 
Kolejka 46.
2000-06-21KatowiceGKS Katowice - GKS Bełchatów0 - 0 
2000-06-21RadomskoRKS Fameg Radomsko - Świt Nowy Dwór Maz.0 - 0 
2000-06-21CzęstochowaRaków Częstochowa - Hetman Zamość2 - 1 
2000-06-21OpocznoCeramika Opoczno - Górnik Łęczna3 - 0 
2000-06-21IławaJeziorak Iława - KS Myszków2 - 0 
2000-06-21Ruda ŚląskaGrunwald Ruda Śląska - Polonia Bytom2 - 0 
2000-06-21KrakówHutnik Kraków - Lechia/Polonia Gdańsk1 - 1 
2000-06-21KielceKorona Kielce - Ryan Odra Opole0 - 4 
2000-06-21KietrzWłókniarz Kietrz - KSZO Ostrowiec Św.1 - 2 
2000-06-21WrocławPolar Wrocław - Konin Bydgoszcz7 - 3 
2000-06-21SzczecinOdra Szczecin - Stal Stalowa Wola1 - 0 
2000-06-21TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg - Śląsk Wrocław1 - 5 
<< 1998/99 | 2000/01 >>

.:: sezon 1999/00 - 2liga ::.






stopka
Copyright Š 2007 gksbelchatow.net
Polecane: Historia Polskiej Piłki Nożnej

tabela | kadra | rezultaty | statystyki | Puchar Polski
lata 2000 - 2007 ->
lata 1990 - 2000 ->
lata 1980 - 1990 ->
lata 1977 - 1980 ->
H i s t o r i a  k l u b u - 1 9 7 7 - 2 0 0 7