Co na stronie można znaleźć...

Na gksbelchatow.net znajdziesz informacje na temat wszystkich sezonów GKSu od momentu powstania w 1977 roku aż do dziś. Wśród informacji tych znajdują się tabele, rezultaty GKSu wraz opisami rozegranych meczów, kadra zespołu wraz ze statystykami poszczególnych graczy, oraz ogólne statystyki dotyczące danego roku rozgrywek. Ponadto znajdziesz opis sylwetek prawie* wszystkich zawodników (a także trenerów), którzy występowali w GKS na przestrzeni już 30-stu lat, a także historię konfrontacji zespołu z Bełchatowa z dowolną drużyną, którą kiedykolwiek napotkał na swej drodze w spotkaniach ligowych. To oczywiście i tak nie wszystko - do przejrzenia jest także m.in. obszerna galeria ze zdjęciami oraz dział z prasą, w którym można przeczytać artykuły w prasie takie jak relacje z meczów, wywiady, podsumowania sezonu itp. dotyczące oczywiście bełchatowskiego klubu.

To był skrót tego co można w serwisie znaleźć już teraz. Strona ta jednak będzie się nadal rozwijać. W najbliższym czasie planuję wzbogacić serwis o mecze pucharowe GKSu (obecnie są tutaj tylko mecze ligowe) oraz różnego rodzaju ankiety za pomocą których kibice będą mogli głosować m.in. na najpopularniejszego zawodnika, najlepszy mecz czy też wybrać złotą jedenastkę 30-lecia. Poza tym wkrótce powinny się także pojawić opisy-podsumowania każdego sezonu z osobna, oraz więcej informacji na temat ludzi współtworzących GKS poza piłkarzami i trenerami.
To jednak nie będą jedyne zmiany. O tych i o innych aktualizacjach będę zawsze informował na stronie głównej.

Czego jeszcze na stronie brakuje...

W serwisie brakuje jeszcze przede wszystkim dokładniejszych informacji na temat czasów gdy GKS grał na trzecioligowym froncie. Do tej pory nie udało mi się zebrać wiadomości na temat składów, w jakich GKS rozgrywał te mecze, a co za tym idzie nie ma statystyk zawodników dotyczących występów w danym okresie. Braki te pociągają za sobą z kolei możliwość przeoczenia pewnej liczby nazwisk piłkarzy, którzy w tych latach grali w barwach klubu.
Dlatego też zwracam się do Was kibiców jak i ludzi związanych z klubem - jeżeli posiadacie jakiekolwiek informacje odnośnie meczów i zawodników z lat 80' - dajcie mi o tym znać. Może wspólnymi siłami uda się skompletować całą historię GKSu Bełchatów.
O kontakt proszę także wtedy jeśli zauważysz gdzieś informację, która uważasz za błędną. Podczas powstawania tak dużego projektu zawsze mogą się wkraść pewne błędy.

Za wszelkie uwagi dotyczące serwisu gksbelchatow.net z góry dziękuję!


stopka
Copyright Š 2007 gksbelchatow.net
Polecane: Historia Polskiej Piłki Nożnej

lata 2000 - 2007 ->
lata 1990 - 2000 ->
lata 1980 - 1990 ->
lata 1977 - 1980 ->
H i s t o r i a  k l u b u - 1 9 7 7 - 2 0 0 7